Aktuality a události

C4e je partnerem projektu LIVE-FOR

1. prosince 2016

České centrum excelence C4e se stalo partnerem projektu LIVE-FOR (Criminal Justice Access to Digital Evidences in the Cloud – LIVE_FORensics).

Jde o dvouletý projekt, kofinancovaný DG Justice, který je zaměřen na identifikaci překážek vznikajících při implementaci směrnice 2014/41/EU o evropském vyšetřovacím příkazu, na rozšiřování informací o využití tohoto procesního nástroje v trestním řízení mezi dotčenými orgány a na navržení vhodných mechanismů využití evropského vyšetřovacího příkazu k přeshraničnímu zajišťování elektronických důkazů.

Partnerem projektu je šest evropských institucí - kromě C4e jsou jimi Jozef Stefan Institute (Slovinsko), and Vrije Universiteit Brussel (Belgie), Universitat Politecnica de Datalunya (Španělsko), Fachhochschule Albstadt Sigmaringen (Německo), a Universidad Autonoma de Madrid (Španělsko).

Používáte starou verzi internetového prohlížeče, která již není podporována. Je možné, že některé aplikace nebudou zobrazeny správně, některé funkčnosti nebudou dostupné, případně budou dostupné v omezeném rozsahu.