Informační centrum

C4e jako partner projektu LIVE_FOR vytvořilo informační centrum. Toto centrum je zodpovědné za kontakt a komunikaci s partnery a cílovými skupinami ve Střední a Východní Evropě. Naší právní a techničtí experti jsou připraveni zodpovědět jakékoliv otázky a poskytnout konzultace cílovým skupinám ohledně implementace směrnice o Evropském vyšetřovacím příkazu a dokazování elektornickými důkazy v trestních věcech.

Centrum rovněž slouží jako místo pro osobní komunikaci a výměnu informací mezi partnery projektu a cílovými skupinami. Slouží rovněž jako prostředek pro sdílení informací o projektových aktivitách s cílovými skupinami. Zajišťuje distribuci dotazníků, sběr dat a distribuci výsledků projektu LIVE_FOR. Naši členové jsou připravení poskytnou podporu pro efektivní sdílení informací o projektu LIVE_FOR a pro přilákání účastníků vdělávacích aktivit centra C4e jeho partnerů. Rovněž zajišťuje přípravu memorand o spolupráci mezi partnery projektu a cílovými skupinami.

Pro kontakt s informačním centrem prosím navštivce sekce Kontakty na tomto webu.

 

Používáte starou verzi internetového prohlížeče, která již není podporována. Je možné, že některé aplikace nebudou zobrazeny správně, některé funkčnosti nebudou dostupné, případně budou dostupné v omezeném rozsahu.